EM Kvalifisering, Kvinner
Sesong 2024 -3. april til 3. desember
Det siste fra EM Kvalifisering, Kvinner inkludert tabeller, kamper, statistikk og resultater
Gruppe A1 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norge | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 1 | 3 | |
2 | Italia | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 3 | |
3 | Nederland | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 | 3 | |
4 | Finland | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 5 | 3 |
Kvalifisert
Sluttspill
Gruppe A2 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spania | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 - 1 | 6 | |
2 | Danmark | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 3 | 6 | |
3 | Tsjekkia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | 0 | |
4 | Belgia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 11 | 0 |
Kvalifisert
Sluttspill
Gruppe A3 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frankrike | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 - 0 | 6 | |
2 | England | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 4 | |
3 | Sverige | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | 1 | |
4 | Irland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 3 | 0 |
Kvalifisert
Sluttspill
Gruppe A4 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tyskland | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 3 | 6 | |
2 | Østerrike | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 4 | 3 | |
3 | Island | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 | 3 | |
4 | Polen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | 0 |
Kvalifisert
Sluttspill
Gruppe B1 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sveits | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | |
2 | Tyrkia | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | 3 | |
3 | Aserbajdsjan | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 5 | 1 | |
4 | Ungarn | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | 1 |
Sluttspill
Gruppe B2 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Serbia | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 4 | |
2 | Skottland | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 - 0 | 4 | |
3 | Slovakia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 | 3 | |
4 | Israel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | 0 |
Sluttspill
Gruppe B3 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portugal | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 0 | 6 | |
2 | Nord-Irland | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 4 | |
3 | Malta | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | 1 | |
4 | Bosnia-Hercegovina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | 0 |
Sluttspill
Gruppe C2 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovenia | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 0 | 6 | |
2 | Nord-Makedonia | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 8 | 3 | |
3 | Latvia | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 3 | |
4 | Moldova | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 3 | 0 |
Sluttspill
Gruppe C3 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montenegro | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 - 2 | 6 | |
2 | Hellas | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 6 | |
3 | Færøyene | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | 0 | |
4 | Andorra | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 9 | 0 |
Sluttspill
Gruppe C4 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romania | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | |
2 | Armenia | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 7 | 3 | |
3 | Bulgaria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 3 | |
4 | Kasakhstan | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 2 | 0 |
Sluttspill
Gruppe C5 | S | V | U | T | Mål | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luxembourg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 3 | |
2 | Albania | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 3 | |
3 | Estland | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | 0 |
Sluttspill